ЧАЈ СО МЕУРЧИЊА: Разбудете го детето во себе

ЧАЈ СО МЕУРЧИЊА: Разбудете го детето во себе

Направете вкусен и здрав чај со меурчиња, со кој ќе го разбудите детето во себе.Вкусно, здраво и лесно за подготовка.

Се што треба да направите е да го погледнете видеото.

 

Повеќе вести на Готви.мк:

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

singlepost_text