НА СИТЕ НИ СЕ ОМИЛЕНИ: Совршен рецепт за еклери

НА СИТЕ НИ СЕ ОМИЛЕНИ: Совршен рецепт за еклери

Нема кој не сака да јаде еклери. Спојот на ванила и чоколадо е неодолив, а сега можете да направите домашни еклери по најбрз рецепт.Се што треба да направите е да го погледнете следното видео:

 

Повеќе рецепти на Готви.мк:

Чиа пудинг

Брзо и освежително: Смути од шумски плодови

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега