ВИДЕО: Пица мафини – креативен оброк од омилениот вкус на сите генерации

ВИДЕО: Пица мафини – креативен оброк од омилениот вкус на сите генерации

Вкусот на пица е омилениот вкус на сите генерации. Овој пат ви нудиме пица мафини на кои нема да одолеете.Ќе имате вкусен и прекрасно декориран и сервиран ручек на трпеза.

Еве што ви е потребно за овој деликатес:

 

Повеќе рецепти на Готви.мк:

Чоколадни мафини

Капкејк мафини

Ултра брзи пица мафини

Мафини од банани

Брзи овесни мафини

ВИДЕО: Мафин рози од јаболко

singlepost_text