Еве ја машката верзија на Ким Кардашијан (18+ ФОТО и ВИДЕО)

Еве ја машката верзија на Ким Кардашијан (18+ ФОТО и ВИДЕО)

Руби Ру (18 години) е од Мелбурн, Австралија, а неговите фотографии се многу популарни на Instagram. Тој својот профил кој брои над 22 илјади следачи го има потпишано како „официјална страна на твоето убаво момче“. Погледнете:

😘😘 #reubenana #reubenanand #reubenana_official

A photo posted by Ruby Rue (@reubenana_official) on

Nice time🐾💋.. #reubenana #reubenanand #reubenana_official

A photo posted by Ruby Rue (@reubenana_official) on

Girls and boys, repeat please😋😘 Remember this? #reubenana #reubenana_official #sport #health #fitness

A video posted by Ruby Rue (@reubenana_official) on

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text