Изгледа како сосема обична торта, но неколку моменти подоцна… ФАНТАСТИЧНО!

Изгледа како сосема обична торта, но неколку моменти подоцна… ФАНТАСТИЧНО!

Дека интернетот е преполн со неверојатни работи, доказ е и оваа снимка. Ова видео ќе ве фасцинира!

Елиса е дизајнер, учител, автор и советник, но својот живот најмногу го посветила на создавање највкусни и најубави торти.

Погледнете каква торта направила за роденденот на својот татко:

Повеќе поврзани вести на Готви.мк:

Десерт готов за 20 минути

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

singlepost_text