Таа е најпребарувана на порно страниците – Причината е разводот на Бред и Анџелина

Таа е најпребарувана на порно страниците – Причината е разводот на Бред и Анџелина

Една од најпопуларните порно страници во светот, PornHub преку светските медиуми извести дека најпребарувано е името на француската Марион Котијар. По 20 Септември годинава кога официјално беше соопштено дека Бранџелина се разведуваат, нејзиното име било пребарувано 579% повеќе од претходно.

Инаку, само неколку часа по објавувањето на веста дека Анџелина Џоли поднела барање за развод од Бред Пит, Парамаунт го објавија трејлерот за филмот „Allied“.

Во него покрај Бред Пит, глуми и актерката Марион Котијар. За нив двајца постоеја шпекулации дека страстите и бакнежите кои ги разменуваат во филмот прераснале во афера. Дали е тоа точно не знаеме, но погледнете како нивната страст изгледа во ова видео:

Фотогалерија од прошетката на Пит низ Шибеник и неговата јахта погледнете ТУКА

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Бред Пит: Стек или пица – кое е неговото омилено јадење?

Со Нордиска диета слабејте без гладување

Протеините – основа на ефикасните диети

Мед диета: Ослабете 2 килограми за 3 дена

Брза диета според вашата градба на тело

Диета со која ќе се ослободите од дебелите бутови, широки колкови и салото на стомакот

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко