И ПОНЕДЕЛНИКОТ МОЖЕ ДА БИДЕ УБАВ ДЕН: Смути за здрав почеток на неделата

И ПОНЕДЕЛНИКОТ МОЖЕ ДА БИДЕ УБАВ ДЕН: Смути за здрав почеток на неделата

Понеделник е ден кој никој не го сака, бидејќи го означува стартот на работните обврски и крајот на викенд дружбите со најблиските.За да ја почнете оваа недела, среќни, свежи и здрави, како и полни со енергија за претстојните обврски, ви нудиме неколку рецепти за смути кои ќе ви го направат денот поубав.

 

Повеќе поврзани рецепти на Готви.мк:

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Портокалово смути – за да бидете активни цел ден

Смути од лубеница за почеток на денот – чувар на вашето здравје

Идеален појадок за викендот: Шарено смути за ден полн енергија

Направете смути од портокал кое децата ќе го обожаваат

Напиток кој го менува денот – Смути од кафе и банана

Освежително и здраво: Смути од шумски плодови и цвекло

singlepost_text