ВИДЕО РЕЦЕПТ: Колачиња со најубавите бонбони од детството

ВИДЕО РЕЦЕПТ: Колачиња со најубавите бонбони од детството

Вкусни, лесни, брзи и шарени. Направете колачиња со вкусот на детството. М&М бонбоните сите ги сакаме, а сега ќе ви послужат за супер десерт.Подготовката и состојките погледнете ги во видеото:

Повеќе рецепти на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед