ВИДЕО: Не сте ни помислиле дека може да се направат вакви компири!

ВИДЕО: Не сте ни помислиле дека може да се направат вакви компири!

Компирите се одличен избор, имаат одличен вкус, ги сакаат сите генерации, а убави се како и да се подготват.Веројатно те пржеле, печеле и вареле компири, но на ова не сте се сетиле.

Погледнете го овој рецепт:

Повеќе рецепти на Готви.мк:

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text