mid age woman having stomach pain at home

Проблеми со надуеност и болки во стомакот? – со ова тегобите ќе исчезнат

Еден зачин е решението за чувството на тегови и болки во пределот на абдоменот. Ако имате проблем со варењето на храната, се што ви треба е кардамом.Тој помага за ублажување на болки, служи како прочистувач на телото, лечи халитоза, астма и бронхит.

Исто така, помага и за депресија.

Поврзани вести на Готви.мк:

Зеленчукова супа

Ладна супа за врелите летни денови

Крем супа од моркови

Телешка супа со куркума и брокула

Мисиркина супа со јајце

Пролетна супа

Јагнешка чорба по традиционален рецепт

Крем чорба од тиква и компири

singlepost_text