ВИДЕО: Веќе нема да љубоморите на други жени – маска за сјајна коса

ВИДЕО: Веќе нема да љубоморите на други жени – маска за сјајна коса

Веќе нема да се прашувате како другите девојки и жени имаат сјајни и здрави коси и неоштетено влакно. Ви нудиме маска за сјајна и здрава коса, од која ефектите се веднаш видливи.

Состојки:

  • авокадо
  • банана
  • 1 жолчка
  • малку маслиново масло

Начинот на подготовката погледнете го во видеото:

Повеќе вести на Готви.мк:

Јадете го ова и кажете му збогум на целулитот

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

 

singlepost_text