ВИДЕО: Пита со стек – вкусот е одличен

ВИДЕО: Пита со стек – вкусот е одличен

Ако мислевте дека пита не може да се направи со стек, се излажавте. Погледнете го овој неверојатен рецепт за пита со пилешко и кромид, која шири неверојатна арома и крцка во устата.Погледнете ги подготовката и состојките кои ви се потребни во следното видео:

Повеќе вести на Готви.мк:

Сигурно не сте пробале: Направете солени рафаело бомбици

Похован кромид со кашкавал – идеално мезе за со пиво

ВИДЕО: рецепт за потпечен полнет компир

Хот-дог шпагети: Одличен рецепт кој и дете може да го направи

Полнет ананас со ориз и пилешко

Полнети печурки по најдобар рецепт

singlepost_text