Трпезата полна: Погледнете како ја пречекаа Наташа Беквалац дома

Трпезата полна: Погледнете како ја пречекаа Наташа Беквалац дома

Наташа Беквалац уште еднаш покажа дека семејството и е на прво место и дека се става во втор план кога се работи за ќерка и Хана. Хана и Љуба ги здружија силите и ги покажаа кулинарските способности на дело, па ја изненадија барбиката од Нови Сад.

Повеќе вести на Готви.мк:

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша