Смешно е колку лесно се прави: Оброк за оние кои немаат многу време

Смешно е колку лесно се прави: Оброк за оние кои немаат многу време

Со чедар, малку путер и јајца, може да направите појадок или вечера кој се топи во устата. Подготовката е повеќе од едноставна, се растопува путерот, се става лебчето во јајце, па се става кашкавалот и се пржи.Се што треба да направите е да го погледнете следното видео:

Повеќе рецепти на Готви.мк:

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text