ВИДЕО: Нема печење: Чоколадни кокос топчиња готови за миг

ВИДЕО: Нема печење: Чоколадни кокос топчиња готови за миг

Ако ви се јаде нешто благо, а немате многу време за десерт, направете чоколадни кокос топчиња, кои се неодоливо благо за сите генерации.Намирниците кои се потребни и подготовката погледнете ги во следното видео:

Повеќе десерти на Готви.мк:

Ќе ве врати во детството: Омилениот десерт на сите генерации

Десерт готов за 20 минути

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

singlepost_text