Нема веќе да фрлате пари за нив: Направете „Гранола” плочки во вашата кујна

Нема веќе да фрлате пари за нив: Направете „Гранола” плочки во вашата кујна

За нив постојано даваме пари, вкусни се, здрави, одлични за брз појадок на работа. Сега, наместо да давате секојдневно пари, можете да си ги направите познатите Гранола плочки во вашата кујна, со малку труд и малку состојки.Погледнете го следното видео за начинот на подготовката:

Повеќе рецепти на Готви.мк:

ВИДЕО: Декорација која се прави за минута, а ќе ги воодушеви сите

ВИДЕО: Ќе ви застане здивот – направете лебеди од јаболкa

ВИДЕО: И од кромидот се прави уметност во кујна – нема да верувате

Цел живот погрешно сме јаделе лубеница – еве како треба (видео)

Ова сигурно не сте го пробале – Ќебапчиња од компири

ВИДЕО рецепт: Вкусна торта со малини готова за 15 минути

singlepost_text