Одиме на пица во Спицикото во Скопје Сити Мол

Одиме на пица во Спицикото во Скопје Сити Мол

Центарот на случувањата деновиве е во Скопје Сити Мол кој го прославува 4от роденден. Како што информираа од Сити Мол, тие бележат рекорди на посетеност, а само во еден ден е забележана посетеност од 40 илјади луѓе.

Екипа на Gotvi.mk деновиве уживаше во содржините и попустите кои ги понудија од овој мол, а Gotvi.mk препорака за вкусен ручек или вечера е фамилијарна пица по ваш избор во Спицикото која уште денес и утре можете да ја купите по промотивна цена од 260 денари.

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text