Најмоќен афродизијак: Пијте пиво за да бидете ѕвер во кревет

Најмоќен афродизијак: Пијте пиво за да бидете ѕвер во кревет

Мажи ова е одлична вест за вас. Ако пиете пиво ќе бидете ѕверови во кревет.Докторката Кет Ван Кирк за Аск Мен вели дека пивото ја подобрува сексуалната активност на секое ниво. Таа ги издвојува темните пива и вели дека се афродизијак. Тие го подобруваат нивото на железо во крвта како и црвените крвни зрнца и циркулацијата.

Пивото ве прави поиздржливи, и помалку склони кон срцев удар или други болести.

Повеќе вести на Готви.мк:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

singlepost_text