ФОТО: Тортата за бебето на Николија ги разнежни фановите

ФОТО: Тортата за бебето на Николија ги разнежни фановите

Погледнете каков подарок доби ќерката на Весна Змијанац, Николија Јовановиќ за своето бебенце. Оваа торта ги разнежни фановите на новопечената мајка.

Повеќе поврзани вести на Готви.мк:

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text