ВИДЕО: Шарено и екстремно вкусно – Не сте виделе повкусен милкшејк

ВИДЕО: Шарено и екстремно вкусно – Не сте виделе повкусен милкшејк

Шерени бои, вкусни благи намирници и неодолива декорација. На следното видео погледнете како да направите вкусен грандиозен милкшејк од кој застанува здивот.https://www.youtube.com/watch?v=m8WACcHLeeQ

Повеќе вести на Готви.мк:

 

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

10 „убијци“ на вишокот калории

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text