ФОТО: Ќе ви застане здивот од тортата која Николија ја доби за бебето

ФОТО: Ќе ви застане здивот од тортата која Николија ја доби за бебето

Николија Јовановиќ вчера со ќерката Реа го напушти породилиштето. По неа дојде свршеникот Реља Поповиќ, кој ја зема по што заедно си заминаа со насмевки на лицето. Николија доби прекрасна и огромна торта, најверојатно од мајка си, која не се појави кога Николија си заминуваше од болница.

Повеќе вести на Готви.мк:

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text