ФОТО Галерија: Рита Ора претерано секси на Инстаграм

ФОТО Галерија: Рита Ора претерано секси на Инстаграм

Покрај што е заштитно лице за спортскиот бренд Адидас, таа навистина одлично изгледа. Погледнете какви фотографии објавува на Инстаграм:

😇

A photo posted by Rita Ora (@ritaora) on

Last night 😈 #Getintothegroove

A photo posted by Rita Ora (@ritaora) on

✨ @vanityfairitalia & @tezenisofficial

A photo posted by Rita Ora (@ritaora) on

✨ @vanityfairitalia & @tezenisofficial

A photo posted by Rita Ora (@ritaora) on

Gona miss you NEW YORK

A photo posted by Rita Ora (@ritaora) on

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text