ВИДЕО: Зема бормашина и избуши тиква – И вие ќе го сторите тоа!

ВИДЕО: Зема бормашина и избуши тиква – И вие ќе го сторите тоа!

Од намирниците кои ги користиме за јадење, може да направиме многу нешта корисни за во домаќинството. Овој човек зема бормашина, издупчи тиква и доби нешто неверојатно кое и вие ќе го употребите ако правите некаква забава.Се што треба да направите е да го погледнете следното видео:

Резултатот-генијален!

Повеќе вести на Готви.мк:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

 

singlepost_text