ВИДЕО: За да личи на Дејвид Бекам потрошил неверојатни 20 илјади фунти, а резултатот…

ВИДЕО: За да личи на Дејвид Бекам потрошил неверојатни 20 илјади фунти, а резултатот…

Џек Џонсон потрошил неверојатни 20 илјади фунти за да личи на својот идол, Дејвид Бекам. Тој вели дека му се потребни дополнителни 30 илјади фунти за конечно да ја постигне неговата цел.

Погледнете како изгледа Џек во моментот, па процнете дали е на добар пат:

Повеќе на Gotvi.mk:

ВИДЕО: Кога Ноле ќе запее вака звучи тоа

ФОТО: Кога Новак Ѓоковиќ прави пица

Пржена банана

Напиток кој го менува денот: Смути од кафе и банана

Ремек дело во кујната: Леб од банана

Видео: Како да излупиме лук, јајце и банана

Погледнете ги цените во супермаркетите во Грција

Нови правила за влез во Грција – Дали дојде крај на „патлиџан“ туризмот?

singlepost_text