ВИДЕО: Храната како уметност – Декорации за кои пријателките ќе ви љубоморат

ВИДЕО: Храната како уметност – Декорации за кои пријателките ќе ви љубоморат

Направете супер декорација од морков, кој е одличен зеленчук полн со витамини и благодети за здравјето, особено во есенскиот период кога има многу настинки и вируси.Сите пријателки ќе ви завидуваат.

Се што треба е да го погледнете видеото за да создадете магија во кујната:

Повеќе вести на Готви.мк:

ВИДЕО: Декорација од лимон – овошјето како уметност

ВИДЕО: Измеша бела и црна чоколада – декорацијата за торта ќе ве остави без зборови

ВИДЕО: Декорација која се прави за минута, а ќе ги воодушеви сите

ВИДЕО: Ќе ви застане здивот – направете лебеди од јаболкa

ВИДЕО: И од кромидот се прави уметност во кујна – нема да верувате

Цел живот погрешно сме јаделе лубеница – еве како треба (видео)

Ова сигурно не сте го пробале – Ќебапчиња од компири

ВИДЕО рецепт: Вкусна торта со малини готова за 15 минути

singlepost_text