ФОТО: Сека објави слатка фотографија и собра над 30 илјади лајка

ФОТО: Сека објави слатка фотографија и собра над 30 илјади лајка

Познатата српска фолк пејачка Сека Алексиќ заедно со својот син Јаков пристигна дома. Радоста е огромна, а еве која фотографија прво ја објави Сека на својот Инстаграм:

💙👶🏼🍼🙏🏼

A photo posted by Seka Aleksić (@seka_aleksic) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Сека го покажа синот Јаков

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

singlepost_text