Само Бред Пит да заборави на Анџелина – Секс гуру му нуди дури 7 девојки (ФОТО)

Само Бред Пит да заборави на Анџелина – Секс гуру му нуди дури 7 девојки (ФОТО)

Познатиот руски „сексуален терапевт“, попознат како секс гуру, Алекс Лесли, го кани Бред Пит на уживање во неговите конкубини – девојки кои се меѓу најдобрите на семинарите за сексуалната еманципација.

„Со овие 7 девојки ќе заборавиш на Анџелина Џоли“, му порачува Алекс на Пит.

Привет Бредду Питту))

A photo posted by Алекс Лесли (@alex.lesley) on

Мужское счастье- "Я хочу". Женское – "Он хочет"

A photo posted by Алекс Лесли (@alex.lesley) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Бред Пит: Стек или пица – кое е неговото омилено јадење?

Со Нордиска диета слабејте без гладување

Протеините – основа на ефикасните диети

Мед диета: Ослабете 2 килограми за 3 дена

Брза диета според вашата градба на тело

Диета со која ќе се ослободите од дебелите бутови, широки колкови и салото на стомакот

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text