Марјана во бикини вежба пилатес на плажа (ФОТО)

Марјана во бикини вежба пилатес на плажа (ФОТО)

За Марјана Станојковска летото сеуште не е завршено.  Таа вчера на Инстаграм објави провокативна фотографија на која вежба пилатес на плажа.

„Другарка ми Маја ме зарази со пилатес. Love you“, напиша Марјана под фотографијата.

Повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Марјана во жешко издание за крајот на летото на Инстаграм

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

singlepost_text