ФОТО: Кејти Пери гола ги повикува Американците да гласаат

ФОТО: Кејти Пери гола ги повикува Американците да гласаат

Во битката за нов претседател на САД има навистина интересни моменти. Вчера на интересен начин се вклучи и Кејти Пери.

Таа објави фотографии на кои е гола и ги повика граѓаните да се регистрираат и да гласаат на претстојните избори за кандидатката на Демократите, Хилари Клинтон. Да гласаат облечени, порачува Пери 🙂

TOMORROW, I USE MY BODY AS CLICK BAIT TO HELP CHANGE THE WORLD 👊🏼

A photo posted by KATY PERRY (@katyperry) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text