Нема да верувате колку пари потроши Сека за породувањето

Нема да верувате колку пари потроши Сека за породувањето

Српската пејачка Сека Алексиќ го донесе на свет своето прво бебенце, синчето Јаков. Таа се подготвуваше да се породи во Виена, но бебето побрза да дојде на свет, па се породи со царски рез во болница во Белград, а гордиот татко веднаш напиша дека и мајката и бебето се одлично.Според податоците во српските медиуми породувањето на Сека во една приватна клиника чинело дури 4.000 евра.

Сопругот бил дел од породувањето, а ја пресекол и папочната врвца.

Повеќе вести на Готви.мк:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

18+ ВИДЕО: Дали ова видео на ЈуТјуб е порно или музички спот?

ВИДЕО: Погледнете на какво невреме патувала Цеца

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

 

singlepost_text