ФОТО: Ќерката на Весна Змијанац се огласи по породувањето

ФОТО: Ќерката на Весна Змијанац се огласи по породувањето

Пејачката Николија Јовановиќ, ќерка на Весна Змијанац, вчера на свет донесе здраво женско бебенце. По пораѓањето, се огласи преку фотка. Таа го напиша името на малата принцеза.

Повеќе поврзани вести на Готви.мк:

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?