ФОТО: Карлеуша растура на Инстаграм

ФОТО: Карлеуша растура на Инстаграм

Иако досега бевме навикнати Јелена Карлеуша да собира десетици илјади лајкови на Инстаграм и другите социјални медиуми, тоа најчесто се должеше на фотографиите каде таа е разголена или во некои други провокативни изданија.

Но, овојпат тоа не е случај. Погледнете:

So proud of him! It was a great game tonight! Go @besiktas

A photo posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Look, it’s daddy!

A photo posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text