ВИДЕО: Стави рози во компири и ги засади – Резултатот е генијален!

ВИДЕО: Стави рози во компири и ги засади – Резултатот е генијален!

 Нема да им верувате на очите. Овој човек стави рози во компири и истите заедно ги засади во земја, а резултатот е генијален.

Потребни ви се:

  • 1 исечена роза
  • 1 компир
  • 1 пластично шише
  • 1 саксија со земја

 

Погледнете што треба да правите:

Поврзани вести на Готви.мк:

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

 

singlepost_text