ВИДЕО: Кога Ноле ќе запее вака звучи тоа

ВИДЕО: Кога Ноле ќе запее вака звучи тоа

Тенисерот број 1 во светот Новак Ѓоковиќ викендов бил на свадба. Еве како изгледа и звучи Ноле кога ќе ја запее „Лукаста си ти“ на Мирослав Илиќ:

#Repost @ivan.scekic with @repostapp ・・・ @djokernole 👌

A video posted by Novak Djokovic Fan Club (@novakfanclub) on

Повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Кога Новак Ѓоковиќ прави пица

Пржена банана

Напиток кој го менува денот: Смути од кафе и банана

Ремек дело во кујната: Леб од банана

Видео: Како да излупиме лук, јајце и банана

Погледнете ги цените во рестораните и кафулињата во Грција

Погледнете ги цените во супермаркетите во Грција

Нови правила за влез во Грција – Дали дојде крај на „патлиџан“ туризмот?

Гиро и пиво 6 евра: Ова се новите цени во Грција

singlepost_text