Се породи уште една српска пејачка – бебето доби необично име

Се породи уште една српска пејачка – бебето доби необично име

По Сека Алексиќ чие бебенце побрза да дојде на свет, па се роди половина месец порано, се породи и ќерката на Весна Змијанац, Николија Јовановиќ.Таа на свет донесе девојченце кое ќе се вика Реја.

Весна ЗМијанав изјави дека е пресреќна што станала баба, а исто така и таткото е пресреќен за приновата.

Повеќе забавни вести на Готви.мк:

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text