ВИДЕО: Никој не проба од тортата на свадба – и ова се случува

ВИДЕО: Никој не проба од тортата на свадба – и ова се случува

На свадба сите девојки го чекаат бидермаерот, а сите гости ја чекаат свадбената торта. Сепак, во свадбите од ова видео нешто тргна на лошо, па никој не проба од тортата.https://www.youtube.com/watch?v=CijrjHRL-Eo

Повеќе вести на Готви.мк:

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

ВИДЕО: Цеца повторно во венчаница, но нема да се мажи

ФОТО: Имала 146 килограми – сега е фитнес модел

Диета со која ќе се ослободите од дебелите бутови, широки колкови и салото на стомакот

Диета која се држи 7 дена со вашата омилена храна

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

18+ ВИДЕО: Дали ова видео на ЈуТјуб е порно или музички спот?

ВИДЕО: Погледнете на какво невреме патувала Цеца

 

singlepost_text