Не и е се розево во бракот: Северина бесна на сопругот

Не и е се розево во бракот: Северина бесна на сопругот

Северина Којиќ секојдневно на социјалните мрежи со фотки покажува дека ужива во бракот со помладиот избраник Игор Којиќ. Сепак, извор близок до пејачката вели дека не е се така розево во домот на Којиќ. На Северина почнало да и пречи тоа што само таа работи и го издржува семејството, а Игор не прави ништо.- На Северина и смета што Игор не работи, иако има работа и е самоуверена, сака и нејзиниот сопруг да заработува за живот, вели извор.

Според изворт, и на мајката на Северина и пречи што Игор е невработен.

Повеќе забавни вести на Готви.мк:

(ФОТО) Цеца за Вељко: Мојот најдобар и најубав син

ФОТО: Цеца на Инстаграм: Заљубена сум!

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

ВИДЕО: Анастасија ја објави Цеца облечена во венчаница

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

singlepost_text