ФОТО: Сека го покажа синот Јаков

ФОТО: Сека го покажа синот Јаков

Сека и Вељко вчера го добија својот прв син Јаков. Пред неколку часа таа ја објави првата заедничка фотографија. Погледнете:

24.09.2016 💙👶🏼🙏🏼

A photo posted by Seka Aleksić (@seka_aleksic) on

Повеќе рецепти на Gotvi.mk:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

singlepost_text