ВИДЕО: Лепа Брена и Боба и после 25 години брак исто заљубени

ВИДЕО: Лепа Брена и Боба и после 25 години брак исто заљубени

На роденденска прослава Лепа Брена се фати за микрофон и запеа, а нејзиниот сопруг како тинејџер цело време и испраќаше бакнежи.

Брена и Боба годинава прославуваат 25 години од својот брак.

ВИДЕО: Цеца и Лепа Брена пеат во дует – обожавателите воодушевени

ФОТО: Цеца и Лепа Брена – Како изгледаа пред 10 години

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

ВИДЕО: Цеца повторно во венчаница, но нема да се мажи

ФОТО: Имала 146 килограми – сега е фитнес модел

18+ ВИДЕО: Дали ова видео на ЈуТјуб е порно или музички спот?

ВИДЕО: Погледнете на какво невреме патувала Цеца

singlepost_text