ФОТО: Српската пејачка без шминка – колешките многу и љубоморат

ФОТО: Српската пејачка без шминка – колешките многу и љубоморат

Српската пејачка Ана Кокиќ прикачи фотка на Инстаграм на која напиша дека е без шминка.Ако навистина Ана нема ништо на лицето, тогаш колешките има на што да и завидуваат.

Повеќе вести на Готви.мк:

Наместо да слабеете се дебелеете? Прочитајте што е причината

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки