ФОТО: Уште едно бебенце на естрадата – вака славеше среќната мајка

ФОТО: Уште едно бебенце на естрадата – вака славеше среќната мајка

Среќната Николија Јовановиќ, која и е ќерка на пејачката Весна Змијанац, го очекува своето прво бебе.Николија, која исто така се занимава со пеење, ќе има девојче заедно со раперот Реља, за неколку недели.

Повеќе вести на Готви.мк

Мед диета: Ослабете 2 килограми за 3 дена

Брза диета според вашата градба на тело

Диета со која ќе се ослободите од дебелите бутови, широки колкови и салото на стомакот

Диета која се држи 7 дена со вашата омилена храна

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text