(ФОТО) Бред е сингл – Норвешката авиокомпанија со одлична реклама

(ФОТО) Бред е сингл – Норвешката авиокомпанија со одлична реклама

Додека американска, па и би рекле слободно, и целата светска јавност се занимава со разводот на Бранџелина, норвешката авиокомпанија тоа го искористи во сопствени маркетиншки цели.

„Бред е сингл“ пишува на рекламата со големи букви и на тоа се надоврзува цената на авиобилет до Лос Анѓелес, САД. Погледнете:

Фотогалерија од прошетката на Пит низ Шибеник и неговата јахта погледнете ТУКА

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Бред Пит: Стек или пица – кое е неговото омилено јадење?

Со Нордиска диета слабејте без гладување

Протеините – основа на ефикасните диети

Мед диета: Ослабете 2 килограми за 3 дена

Брза диета според вашата градба на тело

Диета со која ќе се ослободите од дебелите бутови, широки колкови и салото на стомакот

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

 

ФОТО: YouTube

singlepost_text