Тик-так, тик-так: Бремената Сека пред породување

Тик-так, тик-так: Бремената Сека пред породување

Бремената српска пејачка Сека Алексиќ со нетрпение го очекува првото бебенце. Таа на една фотка напиша Тик-так, тик-так, пред да оди на вечера со сопругот.Нејзиното дете треба да се роди деновиве.

Повеќе вести на Готви.мк:

Наместо да слабеете се дебелеете? Прочитајте што е причината

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

 

singlepost_text