Се огласи актерката која ги раздели Анџелина и Бред: Отворено кажувам, бремена сум!

Се огласи актерката која ги раздели Анџелина и Бред: Отворено кажувам, бремена сум!

Ако им верувате на американските таблоиди, Анџелина Џоли и Бред Пит се разведуваат поради убавата актерка Марион Котилјар. Сепак, таа се огласи за конечно да стави крај на шпекулациите за нејзината вмешаност во разводот.- Ова ќе биде мојата прва и последна реакција на случувањата. Не сфаќам вакви шпекулации сериозно и не си ги земам при срце, но овој пат морам да кажам зошто влијае на луѓе кои ги сакам и почитувам. Пред многу години јас веќе го најдов човекот на мојот живот, имаме синче, а сега очекуваме и второ бебе. Да, вистина е, бремена сум и сега јавно кажувам, вели актерката.

Останува да видиме кој ќе го извлече дебелиот крај од разводот на Бред и Анџелина.

Повеќе вести на Готви.мк:

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша