ВИДЕО: Ова е најдобриот кафемат – Точи кафе ако зевате

ВИДЕО: Ова е најдобриот кафемат – Точи кафе ако зевате

Нема да верувате, но овој кафемат точи кафе само ако зевнете! Тој мисли на вас и е опремен со софтвер за препознавање лица, така што, ако зевате, веднаш се вклучуваат сензорите и се точи кафе.Видеото е снимено во Јоханесбург.

Повеќе вести на Готви.мк:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text