ФОТО: Ким Кардашијан облечена – И тоа е можно

ФОТО: Ким Кардашијан облечена – И тоа е можно

Досега како да навикнавме да ја гледаме познатата старлета Ким Кардашијан само во голи и провокативни изданија. Што би се рекло „повеќе соблечена, отколку облечена“.

Но, ние направивме избор од неколку фотографии на Ким Кардашијан каде „ништо не се гледа“ 🙂

Happy Birthday to one of the most genuine funniest guys I know! I love you @olivier_rousteing

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Me & my mini me! #MSG #DaddysConcert #vetements #yeezyseason4clearmules

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Love finding pics like this in my phone! Shout out to Steph for taking it 💤

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

New project alert! So excited I got to work with @bcompleted Can’t wait for you to see what we’re working on!

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Повеќе вести на Gotvi.mk:

 

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text