Јелена Карлеуша пцуе како кочијаш (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша пцуе како кочијаш (ВИДЕО)

На сите ни е тешко додека вежбаме напорно, но очигледно на Јелена Карлеуша оваа вежба тешко и падна. Погледнете како изгледаше и звучеше тоа:

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text