Нов член во семејството на Цеца – Дали Вељко се ожени?

Нов член во семејството на Цеца – Дали Вељко се ожени?

Водителката Ксенија Бујишиќ со која синот на Цеца, Вељко е во љубовна врска 1 месец на својот Инстаграм профил го промени презимето.

Таа сега е потпишана како Mrs.RaznatovicKsenija.

Дали ова значи дека Вељко такно стапил во брак или шега, останува да дознаеме.

Jos uvek trazimo mernu jedinicu sa kojom moze da se izmeri ova kolicina ljubavi!❤️🌎🍀

A photo posted by Mrs.RaznatovicKsenija (@mrs.raznatovicksenija) on

Nas prvi i jedini zajednicki intervju samo za @mycupoftea.rs Ovo je sve sto smo imali da kazemo na temu nase ljubavi. ❤️ #mycupoftea

A photo posted by Mrs.RaznatovicKsenija (@mrs.raznatovicksenija) on

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

(ФОТО) Цеца за Вељко: Мојот најдобар и најубав син

ФОТО: Цеца на Инстаграм: Заљубена сум!

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

ВИДЕО: Анастасија ја објави Цеца облечена во венчаница

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

singlepost_text