ФОТО: Андреј од ДНК го откри еликсирот на младоста

ФОТО: Андреј од ДНК го откри еликсирот на младоста

Андреј од групата ДНК на социјалните мрежи објави фотка на која се гледа како се наоѓа на гроздобер и се подготвува за подготовка на ракија.-Еликсир на младоста – РАКИЈА, напиша пејачот.

Повеќе вести на Готви.мк:

Наместо да слабеете се дебелеете? Прочитајте што е причината

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки