ВИДЕО: Решете се од седите влакна – Еве што ви треба

ВИДЕО: Решете се од седите влакна – Еве што ви треба

Годините си го прават своето, па така на различна возраст кај секого влакната стануваат седи. За жените ова е голем проблем, но сега има решение и за него.Погледнете во видеото што треба да направите. Потребни ви се компир, 2 шолји вода, лонец и цедалка.

Повеќе поврзани вести на Готви.мк

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

 

singlepost_text